יום שבת, 20 ביולי 2019

המכתב שלא נכתב לחבר לשעבר של בתי

שלום לך תולעת
רציתי כבר לכתוב לך לפני חודש,אבל חיכיתי קצת,בתקווה שמשהו ישתנה אצלך.
אבל מה שקרה אתמול בבוקר ומה שזוגתי ספרה לי היום בבוקר,שברו את כל שיאי העולב האפשריים!
אבל כמו בסיפור טוב,אולי נתחיל מהתחלה:
לפני קצת פחות משנה בתי הכירה אותך,בהתחלה לא ידענו הרבה ,רק שמנו לב שהיא נעדרת בלילות מהבית,היה קצת קשה לעקוב כי בזמנו היא עבדה במשמרות לילה,אבל אנחנו פתוחים איתה ותומכים והיא סיפרה שהיא הכירה בחור,אותך,א. נקרא לך.
שמחנו,מי לא ישמח שהילד שלו נכנס לקשר,בכל פעם ששאלנו היא סיפרה שנחמד לה,שהיא הכירה את ההורים שלך ואת האחים והאחיות שלך ואפילו השתתפה ביום הולדת של אחת האחיניות שלך ומעבר לעובדה שקינאתי בהוריך ,חשבנו שזה יפה וגם אמרנו כבדרך אגב,שנשמח להכיר אותך,אני זוכר את זה כי זה היה כ3 חודשים אחרי שהתחלתם לצאת.
היא אמרה ואת זה אני גם זוכר שלדעתה זה מוקדם מידי ושלא נלחץ עליה,זה יגיע.
עבר עוד קצת זמן ואני התחלתי לתהות בקול רם למה אתה לא מגיע אלינו,אתה לא רוצה לדעת איפה גדלה? איך נראה הבית שלה? החדר שלה? מי הורים והאחים שלה?
דבר בסיסי תולעת,לא נורא מסובך.
ואז היא באה ואמרה שאתה מתבייש ולעת הזאת לא תגיע אלינו.
אני התפוצצתי פעם ראשונה,מתבייש? מה יש לך להתבייש? מה נראה לך? שאנחנו אוכלי אדם?
תבוא כמו גבר לכוס קפה באמצע השבוע לשעה קלה.
לא הזמנו אותך לארוחת שבת ירחם השם,לא ביקשנו שתבוא לקידוש,כולה להכיר כמו אדם בוגר על כוס קפה באמצע השבוע.
לא באת.
אני לא מסוגל להבין את זה,לא הבנתי את זה אז וגם לא עכשיו ואומר לך את זה בצורה בוטה:
לשכב עם הבת שלי אתה לא מתבייש ,אבל לבוא לכאן אתה לא מסוגל? טפי
ככה עבר עוד זמן עד שהתחלנו להרגיש שבתנו לא כתמול שלשום,בשיחה עם אמא שלה הסתבר שאתם מבלים ביחד ושוכבים ביחד אבל אתם לא משוחחים על עצמכם ועל היחסים שלכם,לא יודע מה איתך תולעת ולא יודע למה לא עשית את זה,אני יודע שבתי שבדרך כלל בחורה פתוחה,דעתנית שאומרת כל מה שהיא מרגישה,העדיפה לא לפתוח מולך דברים שהפריעו לה כדי שלא תגיעו לפיצוץ כזה או אחר ביחסים.אותי זה הפתיע ,למרות שהבנתי מאיפה זה בא,היית אהבה ראשונה רצינית שלה,הקשרים הקודמים היו קצרים והסתיימו באכזבה והיא חששה  שיקרה משהו דומה למה שקרה בעבר.
עבר עוד קצת זמן ואז לקחת אותה לשיחה ואמרת לה את הקלישאה הגדולה מכולן,אמירה שאני חשבתי שבשנת 2019 כבר לא אומרים אותה,אבל אתה לטאה השתמשתה בה
אמרת "זה לא את זה אני ואני לא בנוי לקשר ולא רוצה שתפגעי אז בואי ניקח את הזמן שלנו יותר לאט".
שמע,אני מכיר גברים,חשבתי שהיום כבר לא מדברים ככה וגברים בגילך 24 הפסיקו לדבר בטרמינולוגיה המטומטמת הזאת
הקטע שהיא הבינה שאתה רוצה לעשות הפסקה,אבל יום אחרי כבר צלצלת אליה שהיא תבוא לישון אצלך ולאט לאט הענינים חזרו למסלול הרגיל שלהם מבחינת הקשר.
במאמר מוסגר אומר לך תולעת שאמא שלה הייתה ממונה על השיחות איתה ומזל שיש לה אמא חכמה ופתוחה שניסתה לומר לה כל מיני דברים ולתמוך ולהראות לה שאתה לא שווה את הסולייה של הנעל שלה גם אם אלה לא המילים שלה ,אלא שלי.
והייתה לנו ביקורת על הבחירות שעשתה,אבל כל זמן שאתה בחירה שלה, תמכנו בה.לא בך אגב.
אחרי עוד חודש או חודשיים היא הרגישה בעצמה שיש שינוי בגישה שלך ואז נעשתה שיחה שניה בה אמרת לה שאתה "רוצה לקחת הפסקה,לטובתה" אמרת.
אני מת על גברים שטובת האשה מול עיניהם,רק ששנינו יודעים תולעת, שזה חרתא בריבוע,רצית להכיר בחורות אחרות שזה בסדר,רק חבל שלא אמרת את מה שאתה מרגיש ואתה רוצה את טובתה? מממ גם זה חרתא,רק את טובתך אתה רוצה ואל תבלבל בביצים.
מהרגע שאמרת את זה עד אתמול,עבר חודש בו היא הייתה במצב רוח קשה,בכתה המון,התגעגעה,הכאב היה פיזי והמזל שלה שהיינו שם איתה ושחברות שלה התגייסו בכל הכח להיות איתה ולטפטף לה כמה אתה ילד מפגר בן 24 שאתה לא ראוי לה בכלל.
עד הלילה שבין חמישי לשישי.
היא סיפרה לנו שצלצלת אליה ב4 בבוקר אמרת לה שאתה שוכב על הריצפה בבית שלך ולא יכול לקום,היית שיכור .
בשביל מה התקשרת כלב בן כלבים עלוב ב4 בבוקר למישהי שאתה רוצה בטובתה ו"שחררת" אותה ,כי אתה רוצה להכיר בחורות אחרות? איפה הבחורות האלה? הבינו מהר מי אתה? איזה בחור עלוב אתה? למה לא התקשרת לאמא שלך שתבוא להרים אותך מהריצפה?
והכי גרוע יה שקרן מגעיל שכמוך,מסתבר שסיפרת לאמא שלך ולאחיות שלך ששאלו איפה הבת שלי ,אמרת להם שהיא החליטה להפסיק את הקשר.
פחדן עלוב שכמוך,שקרן מגעיל,לומר את האמת אתה לא מסוגל? להפיל קטע על הבת שלי? למרות שגם אמא שלך וגם האחיות שלך חשבו שזה מגיע לך ואפילו אתה אמרת לה שאתה מצטער שלא באת להכיר אותנו,זה הדבר היחידי שאני מאמין לך בכל הבבל"ת הזה שהאכלת את כולנו.
אז אחרי חודש שלא התראתם היא הלכה אליך,טוב שלא הלכה שצילצלת מהריצפה ב4 בבוקר,דבר ראשון ששאלת אותה איש טיפש שכמוך,איפה היא הייתה כל החודש ולמה ניתקה קשר.
תגיד איש הזוי וקטן שאתה,אתה אמיתי? אתה סיימת את הקשר,אתה לא רצית שהיא תמשיך לחמם את מיטתך,מה אתה,מפגר?
לשמחתי את זה בדיוק היא אמרה לך ואחרי שסיפרה לנו היא אמרה שהיא תצטרך לפגוש אותו שוב לפעם נוספת אז היא תגיד לו את כל מה שהיא חושבת עליו לעשות סגירה  אמיתית של הקשר,בעיקר בשבילה
אני מקווה בשבילה שהיא תעשה את זה,כי אתה אפס ואני כבר לא רוצה להכיר אותך.
תודה ושלום ואל תבוא לא לי ולא לבתי בחלום.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה